[dipl_facebook_like page_url=”https://www.facebook.com/Bioenergetikaslt/” lazy_loading=”on” button_layout=”button_count” button_size=”large” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” text_orientation=”right” custom_margin=”||-10px|||” text_orientation_tablet=”center” text_orientation_phone=”” text_orientation_last_edited=”on|tablet” global_colors_info=”{}” _i=”0″ _address=”0.1.0.0″ /]

Bioenergetikas.lt tai vieta kur žmonės mokosi justi energijas, tyrinėja Visatos gelmes, pažįsta dėsnius ir pritaiko tai praktiškai savo gyvenimuose. Kviečia visus norinčius mokintis.

Esu Vygandas Šimkus, jos įkūrėjas, vedlys ir mokytojas. Padedu žmonėms iš naujo atrasti gyvenimo kelią, susidėlioti kad viskas harmoniškai vyktų tiek fiziniam lygmenyje, tiek santykiuose, tiek darbe. Tai darau padedamas sielos vedlių, energetinio gydymo, intuicijos dėka. Taip pat turiu paruošęs instrumentus Tau – runų, bioenergetikos, Taro mokymus, Lilą – gyvenimą keičiantį žaidimą ir kitus įrankius.

Pasirodo išmokti jausti energijas gali kiekvienas! Aš pats to nežinojau, ir kuomet atradau šią stebuklingą tiesą, prieš akis atsivėrė ištisas naujas dvasinės energijos pasaulis. Ar Tave irgi traukia sužinoti kaip visa tai veikia? Jeigu taip, tuomet kviečiu į Bioenergetikos, ekstrasensorikos pagrindų kursą. Jame atveriamos energetinės galios Tavyje, laisvėja intuicijos prieigos kanalas, žmogus tampa savarankiškesnis, daugiau drąsos ir tikėjimo savimi. Taip pat jame mokomės pajausti ir kristalų energetinę struktūrą, patiriame pasinėrimą į Reiki energetinį gydymą bei išmoksti pajausti kito žmogaus būsenas.

Taip pat yra kursas žengiantiems toliau – Visata atsiveria Tau, jau jaučiantiems energijos virpesius ir norintiems plačiau pažinti savo vidaus esatį, galaktikos platybes ir dvasinius vedlius. Čia mokomės žinių, Visatos tyrinėjame Visatos dėsniųs gelmes, patiriame energetinius perdavimus, taip pat mokomės komunikuoti energetiškai vieni su kitais, tikras telepatijos iššūkis! Visa tai bandome praktiškai, rezultatai nuostabūs ir džiuginantys!

Kiek man leidžia galimybės, palydžiu ir kitus dvasios ugdytojus jų asmeniniuose procesuose, padedu išspręsti strigimus, pagiliname energetinio darbo metodus, suteikiu reikiamų žinių tolesnei eigai.

Visus dalyvius mokymuose lydžiu asmeniškai, atsakau į iškylančius klausimus, tad mokytis yra visiškai saugu, be galo įdomu ir lengva!

❤️ Su meile,
Vygandas

KURSAI, UŽSIĖMIMAI, SEMINARAI

2022 kovą

TARO MOKYMAI

Kaune ir internetu

Taro mokymuose išmoksite pagrindų, Taro kortų skaitymo, reikšmių, mokinsimės dėlioti kortas sau ir kitiems, taisyklingai užduoti klausimus ir interpretuosime gaunamus atsakymus

Nuo gruodžio mėn.

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Kaune, Vilniuje ir internetu

Kursas pradedantiesiems ir besigilinantiems, ekstrasensorinių gebėjimų "įjungimas", savęs ir Visatos pažinimas

Įvairiomis datomis

LILA ŽAIDIMAS

Kaune

Intensyvi savęs atradimo, transformacijų praktika, keičianti gyvenimą. Padeda susidėlioti prioritetus, paleisti senus dalykus, baimes

2022 vasarį

LILA ŽAIDIMO VEDLIO MOKYMAI

Kaune ir internetu

Norintiems tapti žaidimo vedliu sau ir kitiems. Giliosios patirtys Lilos lauke.

Nuo gruodžio 28 d.

VISATA ATSIVERIA TAU

Kaune ir internetu

Kursas žengiantiems tolyn. Galimybė dar labiau pagilinti jutimus ir daugiau pažinti save bei Visatą - sąmoningas sapnavimas, telepatinis ryšys, gebėjimo užmegzti ryšį su šviesos esybėmis ugdymas

Tavo pasirinkta verte

PADOVANOK BRANGIAM DRAUGUI!

Nuostabi dovana besidominčiam sąmoningumu.
Gali padovanoti savo pasirinktos sumos dovanų kuponą. Jeigu kursas ar užsiėmimas kainuos kiek daugiau negu Tavo dovana, draugas turės primokėti likutį. Visi kursai vėliau gali būti apmokami dalimis, net per keturis ar šešis mėnesius, tad turėtų būti patogu ir prieinama visiems.

2022 pavasarį

RUNŲ MOKYMAI

Kaune ir internetu

Darbo su runomis kursas. Gili terapija pačiam besimokančiajam ir galimybė atsakyti į įvairius klausimus su sielos Gidų pagalba

2022 pavasarį

Taro+ kursas

Kaune ir internetu

Praktinės užduotys ir įgūdžių lavinimas jau šiek tiek mokantiems naudotis Taro

Apsilankyk Facebook puslapyje

Renginiai, mokymai, įrašai, video pasidalinimai

Eiti

Video įrašai Youtube kanale – paskaitos, pasidalinimai, meditacijos

Meditacijos

NUO KURIO KURSO PRADĖTI?

Kursų palyginimas pradedančiajam ir jau besidominčiam energetinėmis praktikomis

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Individualioms konsultacijoms ir energetinei pagalbai galite kreiptis į šiuos gyduolius, energetikos meistrus, dirbančius su šviesa.

Eglė Aleksandravičienė

Eglė Aleksandravičienė

Kaune ir nuotoliu

 • Theta healing, Reiki gydymas arba kombinuotas energinis gydymas
 • Individualios holistinės Tibeto dainuojančių dubenų garso terapijos
 • Energetinių centrų (čakrų) gydymas, harmonizavimas
 • Energetinis erdvių valymas
 • Nuotolinis energinio gydymo kursas
 • Asmeninis konsultavimas

Lina Žižytė

Kaune ir nuotoliu

Žmogaus energetika ir mus supančios vibracijos aplinkoje:
 • holistinis gydymas ir konsultavimas,
 • čakrų balansavimas,
 • blokų panaikinimas,
 • erdvių energetinis valymas

Gitana Platakytė-Grigienė

Rodyti daugiau

Gitana Platakytė-Grigienė

 • Asmeninės konsultacijos,
 • Transformacinis žaidimas LILA (individualiai arba grupėje),
 • Reiki gydymas

Lina Žižytė

Kaune ir nuotoliu

Žmogaus energetika ir mus supančios vibracijos aplinkoje:
 • holistinis gydymas ir konsultavimas,
 • čakrų balansavimas,
 • blokų panaikinimas,
 • erdvių energetinis valymas

Eglė Aleksandravičienė

Kaune ir nuotoliu

 • Theta healing, Reiki gydymas arba kombinuotas energinis gydymas
 • Individualios holistinės Tibeto dainuojančių dubenų garso terapijos
 • Energetinių centrų (čakrų) gydymas, harmonizavimas
 • Energetinis erdvių valymas
 • Nuotolinis energinio gydymo kursas
 • Asmeninis konsultavimas

APIE MANE

Esu sąmoningumo vedlys, bioenergetikos ir Taro mokytojas, Lila vedantysis, dirbu su sielos misijomis ir karminiai ryšiais, emocijų paleidimais. Vedu žmones į šviesą, patirčių integraciją, savarankiškumą, naujų gebėjimų vystymą savyje, pilnatvę ir harmoniją. Mano jutimuose, gydymuose, užsiėmimuose mums padeda sielos vedliai.

Jaučiu žemiškasias ir nežemiškasias energijas, mokau dirbti su runomis, Taro, energetiniu gydymu ir pagalba žmonėms, vedu transformacijų žaidimą Lila. Nors kasdienės dvasinės praktikos ir labai svarbu mano veikloje, tačiau prijungiau ir savo racionalumą bei praktiškumą, tai laikau tai svarbia dalimi tiek savo, tiek kitų kelyje, vertinu kuomet dvasingumas ir žemiškumas yra suderinami.

Patirtimi ir žiniomis dalinuosi užsiėmimuose ir mokymuose. Siekiu kiekvienam suteikti galimybę, norinčiam to išmokti, gilinti savo dvasinį kelią. Jaučiu dvasinius vedlius, ir jų vedimą, pagalbą. Tai perduodu žmonėms Lila transformaciniame žaidime ir kitose praktikose. Suaktyvinu žmonių ekstrasensorinius gebėjimus, mokinu atpažinti sinchroniškumus, jausti ateitį, patirti vizijas, nerti į astralinę erdvę, bendrauti su sielos vedliais, gebėti išgydyti save ir kitus nuo emocinių ir fizinių negalavimų.

Teko daug patirti savo kelyje, tiek žemiškų iššūkių, tiek dvasinėje srityje atradimų. Aistra žinoti, patirti, išmokti, padėti aplinkiniams, visuomet vedė šiuo keliu. Nors turiu ir informatiko ir sociologo aukštuosius išsilavinimus, daug metų patirties įmonių valdyme, tačiau mano dvasinis kelias mane vedė vis tolyn ir gilyn, vis arčiau savęs ir tikrojo aš.

Esu dėkingas savo gausiam būriui Mokytojų (fizinių ir metafizinių),  kurie man padėjo atverti daug daugiau, negu galėjau svajoti.

Vygandas Šimkus

Esu 40 m. bioenergetikas, runų, bioenergetikos ir Taro mokytojas, Lila praktikos vedėjas, dirbu su sielos misijomis ir karminiai ryšiais, emocijų paleidimais. Vedu žmones į šviesą, patirčių integraciją, savarankiškumą, naujų gebėjimų vystymą savyje, pilnatvę ir harmoniją. Mano jutimuose, gydymuose, užsiėmimuose mums padeda sielos vedliai.

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologija ir psichologija, VDU

Atviras, nuoširdus pokalbis su Dariumi apie intuiciją, empatiją, pakylėjimo reikšmę kaip būtiną instrumentą pilno gyvenimo link, ir savigailą, esminių darbų atidėliojimo žalą, sielos misijas. Taipogi apie tai kaip svarbu mokintis iš pamokų ir nepadėti kitiems, jeigu jie nesutinka, bei kitas temas.
Darius sutiko būti truputį “praskanuojamas” eteryje, tai paatviravimas gavosi ne tik man, bet abiems 

Mano konsultacijos

Šiuo metu deja ne visuomet turiu galimybę pakonsultuoti, tačiau galite pasiteirauti, jeigu galėsiu, padėsiu.

Padedu išiaiškinti kas sukelia ribojimus, kurioje srityje reikalingi pokyčiai, kad išlaisvintų energijas. Dirbame su šviesos esybėmis, arkangelais, sielos vedliu. Visa tai padaro procesą giliu ir netgi žaismingu 🙂

Mano asmeninės konsultacijos – 1.5 val. – 100 eur; (1 val. – 80 eur, 2 val. – 120 eur)

Sielos misija + gydymas ir terapija

Kad atliktas gydymas ar terapijos duotų ilgalaikės naudos, ir kad apskritai eitume tiesiausiu keliu, visuomet pažiūrime Jūsų, kaip sielos šioje Žemėje karmines misijas ir ketinimus. Juos sužinant, sutaupysime begales laiko ir ašarų einant ne tuo keliu. Tada galime dėti visas pastangas kaip tą padaryti kuo lengviau, ir paprasčiau. Kūnui ir dvasiai stiprinti bei gydyti naudojame energetines priemones ir metodus.

Pasiryžimas keistis ir pasirinkimas

Kai žmogus yra pasiryžęs keistis pats, tik tuomet galima kažką nuveikti. Mano misija yra dirbant kartu su Jumis suprasti situaciją iš esmės, rasti sprendimo kryptį ir kelią, ir Jums pasiryžus juo eiti, padėti ir palaikyti.

Visos bioenergetinės priemonės bus bejėgės ir ilgalaikio efekto neduos, jeigu žmogus nėra pasirengęs ir nenori savyje ar savo gyvenime pokyčių. Jūsų valia, pasirinkimas ir pasiryžimas čia yra svarbiausia.

Energijos skyrimas tam, kas svarbiausia

Tam, kad mano ir Jūsų pastangos ir energija būtų veiksmingiausios, susitikimo metu aptariame kas yra šiuo metu svarbiausia, kokie dalykai gyvenime labiausiai neramina, pažvelgiame į save giliau, iš šalies. Mūsų bendras tikslas yra, viską aptarus, pamatyti tai, kas nematoma, bet įtakoja Jūsų gyvenimą kasdien, rasti sprendimus gyvenimo dilemoms, susidėlioti planą ką daryti toliau.

Laisva valia

Viskas ką mes dirbame kartu yra laisva Jūsų valia, pvz., negalime priversti svetimo žmogaus kažką prieš jo valią pamilti.
Viską ką darome, kuriame nekenkdami niekam ir nelinkėdami niekam blogo. Kuomet reikia, randame išeitis iš beviltiškiausių situacijų, tačiau niekada nenaudojame šios dovanos puolimui ir kenkimui. Tik geriems tikslams.

Sąmoningumo ir meilės visuomenė

Kuriamos gairės ateičiai. Visuomenei, prie kurios kiekvienas galime prisidėti
Skaityti plačiau

KUO GALI PADĖTI ENERGETINĖS PRAKTIKOS, DARBAS SU SAVIMI?

Ieškote atsakymo į gyvenimo klausimus?

Gyvenimas gali užduoti sunkių ir neįkandamų klausimų, kurie kartais varo į neviltį, o kartais tiesiog tyliai griaužia neduodami ramybės. Nuolatinė nežinia gali neduoti ramybės net naktimis. Toks pastovus stresas kenkia sveikatai, ir išsekina jėgas. Jūs galite surasti atsakymus, tereikia pasiryžimo.

Klausimai atsakomi vidinio pajautimo, runų, Taro, dėka. Kiekvienas specialistas renkasi turi savo prieigos būdą. Kiekvieno žmogaus greitis yra gerbiamas.

Esate gyvenimo kryžkelėje ir nežinote ką pasirinkti?

Nežinios baimė sukausto mus ir neleidžia judėti pirmyn. O tuo labiau pasirinkimų kryžkelėse, kuomet tenka didelė atsakomybė svarbiems sprendimams.

Galime kartu pažvelgti iš aukščiau į Jūsų šiandieną, vakardieną, rytdieną. Iš ten viskas geriau matosi, atsiveria aiškumas, lengviau pasirinkti.

Energetinis, Reiki gydymas, Theta gydymas

Gydant kūną, sustiprinant sveikatą, gydant emocijas naudoju ir savo bioenergetinį gydymą ir papildau Reiki gydymu. Kiti specialistai naudoja Theta gydymą ir kitus savitus būdus. Tai yra šviesos energija, Visatos gyvybinė jėga, kuri gydo ir ūmius susirgimus ir lėtinius negalavimus. Nuo imuniteto sustiprinimo iki nusilpusių akių, skaudančių sąnarių, migrenos, nugaros skausmų. Kaip ir su kiekvienu energetiniu gydymu, poveikio gylis priklauso nuo to kiek žmogus gali priimti gydymą, kiek pasiruošęs savo paties pokyčiams. Juk ligos mums duodamos ne šiaip sau, kiekviena yra susijusi su tam tikra priežastimi, ir energetinis gydymas apima abi sritis.

Prieš imantis gydyti ligą, dažnai naudojame konsultaciją – tai spelialistui pasakys ar energetinis gydymas šiam momentui būtų naudingiausias pasirinkimas jai spręsti, o galbūt yra kitas rekomenduotinas būdas – pavyzdžiui emocijų paleidimas ar traumų gydymas.

Vieni gydymo užsiėmimai nėra ilgi – trunka nuo pusvalandžio iki valandos, kiti naudoja pusantros – dviejų valandų seansą. Tai yra malonus procesas gaunančiajam gydymą, žmogus atsipalaiduoja, gali jausti įvairius teigiamus jausmus. Atliekamas gydant uždedant rankas arba per atstumą, pasitelkiant Palo Santo smilkalus, šalaviją, garso vibracijas. Efektyviausiai veikia, kuomet derinama kartu su ligos priežasčių ieškojimu, karminių ryšių nustatymu, Sielos Misijos suvokimu ir emociniu išsilaisvinimu. Kai kuriais atvejais gydymo gali užtekti ir vieno karto, bet priklausomai nuo negalavimo sunkumo, gali reikėti ir keleto užsiėmimų.

Kartais ir gyvenimo veikloje iki norimo rezultato pritrūksta visai nedaug, tarsi kažkokios “sėkmės”, arba kitaip sakant aukštesnės vibracijos. Kaip taisyklė, būtent vidinis gydymas ir gijimas, vidinės stiprybės atradimas čia padeda ir viską keičia iš pagrindų.

Jeigu Jums rūpi santykių, šeimos klausimai

Artimieji yra mums brangiausi žmonės, kartais jie būna užsispyrę ir nori viską daryti savaip, kartais mūsų nesupranta, dažnai mes nesuprantame jų. Tai yra žmogiška. Poros santykiuose ypač daug iššūkių, nes taip mes pažįstame ir save patys – per išbandymus, per džiaugsmus atrandame ir save, savo kelią. Kaip rasti bendrą kalbą?

Kartais gal net kamuoja klausimas – kamgi tokie santykiai? Jeigu tai kur esate dabar netenkina ir pasiryžote kažką keisti, galiu padėti rasti kelią link darnos ir meilės. Tą kelią žinoma teks nueiti pačiam ar pačiai, tačiau Visata mums tikrai padės, jeigu stengsimės ir keisimės patys ir pasitelksime visas iš aukščiau mums duodamas galimybes.

Jeigu neapleidžia sielvartas ar baimė, depresijos gydymas be vaistų

Ačiū Jums, kurie kreipiatės, ačiū kad ieškote pagalbos ar patarimo iš šalies. Tai išdrįsti, žinau, ne visada lengva. Vizito metu žiūrėtume kokios šių jausmų priežastys, karminė kilmė, koks šios patirties tikslas sielai.

Sielvartas, liūdesys, skausmas kartais žmogų ne šiaip aplanko, bet įsuka į tikrą užburtą ratą, iš kurio jau būna nebematyti išeities. Praeityje įvykę skaudūs įvykiai, netektys, ilgam užstringa emociniame ir energetiniame kūne, dažnai netgi sukeldami fizinį negalavimą – pvz., nuolatiniai galvos skausmai, nemiga, nugaros, sanarių skausmai, virškinimo sutrikimai ir t.t.

Depresiją dažniausiai sukelia neišspręsti slegiantys klausimai, kurie mus tarsi laiko savo gniaužtuose. Tai jau yra viena giliausių būsenų. Bet dažnai iš jos galima nesunkiai išeiti, tam labai padeda aiškumas iš nešališko žmogaus, be galo naudinga apžvelgti karmines-dvasines misijas, išsiaiškinti kodėl visų pirma taip yra, ir tada suprasime kaip iš to išbristi. Karmines misijas atsinešame dažnai iš savo praeitų gyvenimų, ir tenka su jomis dirbti šiame. Atradus kryptingumą, lengva orientuotis kuria kryptimi miškas kuriame esate, eis šviesyn ir šviesyn.

Medikamentai kuriuos skiria psichiatrai, dažnai tiesiog apmarina mūsų smegenis, tai toks bejėgiškas mėginimas nupirkti laiko, kad problema “pati išsispręstų”. Deja 90 proc. atveju pabaigęs medikamentų kursą žmogus suvokia atsidūręs ten pat, kur ir pradėjo, su tomis pačiomis problemomis.

Kitas nelabai padedantis atvejis, kuomet žmogus psichoterapijos grupėje verčiamas vėl ir vėl atverinėti senas žaizdas, be jokio regimo pozityvaus poveikio. Taip nualinamas jo organizmas, o nauda maža. Jeigu taip yra Jums – metas pagalvoti apie kitą specialistą, ar kitą praktiką. Neverskite savęs daryti to, kas nesuteikia palengvėjimo.

Kad pagreitinti emocinį ir energetinį susibalansavimą, naudojame gilias meditacijas, emocinės laisvės techniką, sąmoningo kvėpavimo sesijas (rebefingą), energetitinį gydymą, ar netgi Lila žaidimą kai jau būsite tam pasiruošęs. Yra tam priemonių – ir visai neskaudžių, netgi gana malonių. Kartu galime priimti save, priimti praeitį, išsilaisvinti iš liūdesio, vėl pradėti gyventi laisva krūtine.

Neduoda ramybės darbo reikalai ar neišspręstos verslo problemos?

Verslas, darbas, rūpesčiai dėl pinigų, dėl stabilumo, žmonių santykiai gali tapti tikru akmeniu ant krūtinės. Pačiam teko tą patirti ir su tuo gyventi kasdien virš aštuonerių metų. Kartais gali atrodyti jog esi vienas su savo problemomis ir niekam nerūpi kaip tu išgyvensi, o atsakomybę tenka milžinišką nešti kasdien, ir “niekas ačiū nepasakys”. Būna ir taip. Tačiau netgi kai viskas atrodo tamsiom spalvom dažyta, galima rasti kelią į šviesą.

Kuo giliau yra įklimpta, tuo ilgiau gali tekti grįžti atgal, bet kartais kelias į ramybę būna žymiai arčiau negu mes galvojame, tiesiog protas būna taip pasinėręs į problemas, kad be problemų daugiau nieko ir negali pamatyti. Čia labai gali padėti ir konsultacijos ir energetinis, emocinis gydymas, kuomet Jūsų Dvasia gauna pagaliau galimybę išnirti iš tos pelkės ir įkvėpti gryno oro.

Kodėl kartais tiesiog viskas nesiseka?

Kartais tiesiog būna blogas etapas, o kartais esame paprasčiausiai visai ne tame gyvenimo kelyje, kur mus šaukia mūsų pačių siela. Pabandykime įsiklausyti.

Dažnai užsitęsusios nesėkmės rodo rimtą užstrigimą sielos kelyje, ir tai, kad žmogus nedaro tai, ką kaip siela susiplanavo šiame gyvenime nuveikti.

Tai galime padaryti kartu meditacijos, energetinio užsiėmimo metu, pajautimo ir papildomų instrumentų – taro, runų pagalba. Taip pat mums procese padeda sielų vedliai. Svarbu sužinoti stipriuosius momentus – kur pasielgta teisingai, pagal sielos planą, ir kur nuolatos kartojame savo klaidas.

ATSILIEPIMAI, PATYRIMAI

{Iš kur grįžo ramybė… jėgos… neskausmas… iš kur atėjo lengvumas, dar didesnis jutimas..iš Ten-iš Šaltinio. Išprausė, išmaudė, išvalė, išgrynino…toks jausmas: ESU NAUJA. Tokia, kokia net neprisimenu ar išvis kada buvau. Ir tai dar tik pradžia… kolkas dar nerandu žodžių viskam išreikšti. Užrašuose: mano klausimas po klausimo, atsakymas po atsakymo, kurie kaip klausi, taip atsako. O kai klausimų nebeliko…tuščia paliko galva ar dar sluoksnis neužkabintas… tai ir atsakymo nebuvo… tik kartot kartot kartot… Neklausiu nieko dabar, rašau žodžius, kurie gyvi šiandien. Kurių dar bus ir ne vienas.
5
Aušra
{Kai atėjau į Lilą, žinojau, kad išbandysiu kažką naujo, bet tikrai nesitikėjau patirti tokių stiprių pojūčių.. Atsidūriau, kaip kitoje dimensijoje, o išėjusi jaučiausi, lyg kažkas labai svarbaus ir teigiamo nutiko mano gyvenime. Ačiū Vygandui už tokią nuostabią galimybę!!!
5
Gabija
{Stipru, neįtikėtinai stipru! Taip giliai ir taip ilgai savyje kapstytis dar niekada iki Lilos neteko! Smagiausia, kad gauni atsakymus, telieka veikti.
5
Ingrida
{Nuostabios patirtys visam gyvenimui. Kiekvienam rekomenduoju sužaisti savo LILA žaidimą.🙂 Vygandas,- puikus vedėjas. Dėkui! 🙏
5
Raimonda
{Dėkoju Jums! Buvo puikus žaidimas, gera aplinka ir nuostabus vedantysis. Linkėjimai!
5
Dalia
{Dėkui 😉 buvo nuostabu.
5
Javita
{Žaidimas kurio metu atsiveria kas buvo nematoma, sprendžiasi klausimai/problemos, tiesiasi nauji keliai. Buvau sužavėta kiek stipriai žaidimo metu gryninasi situacija. Rekomenduoju, labai naudinga.
5
Rasa
{Labai vertinga patirtis. Ėjau į šią naują patirtį tiksliai nežinodama ko ieškau, bet atsakymai, kuriuos gavau žaidimo metu privedė prie to, ką visada žinojau tik bijojau sau pripažinti ar vengiau. Puikus laikas skirtas įsiklausyti į save ir savo mintis bei emocijas.
5
Laura
{Nepakartojamas jausmas, labai ačiū.
5
Saulius
{Kas nežaidėt ir dėl kažko abejojat – būtinai nueikit 😉 Jausmas nerealus! 😇
5
Inga
{Iš kur grįžo ramybė… jėgos… neskausmas… iš kur atėjo lengvumas, dar didesnis jutimas..iš Ten-iš Šaltinio. Išprausė, išmaudė, išvalė, išgrynino…toks jausmas: ESU NAUJA. Tokia, kokia net neprisimenu ar išvis kada buvau. Ir tai dar tik pradžia… kolkas dar nerandu žodžių viskam išreikšti. Užrašuose: mano klausimas po klausimo, atsakymas po atsakymo, kurie kaip klausi, taip atsako. O kai klausimų nebeliko…tuščia paliko galva ar dar sluoksnis neužkabintas… tai ir atsakymo nebuvo… tik kartot kartot kartot… Neklausiu nieko dabar, rašau žodžius, kurie gyvi šiandien. Kurių dar bus ir ne vienas.
5
Aušra
{Kai atėjau į Lilą, žinojau, kad išbandysiu kažką naujo, bet tikrai nesitikėjau patirti tokių stiprių pojūčių.. Atsidūriau, kaip kitoje dimensijoje, o išėjusi jaučiausi, lyg kažkas labai svarbaus ir teigiamo nutiko mano gyvenime. Ačiū Vygandui už tokią nuostabią galimybę!!!
5
Gabija
{Stipru, neįtikėtinai stipru! Taip giliai ir taip ilgai savyje kapstytis dar niekada iki Lilos neteko! Smagiausia, kad gauni atsakymus, telieka veikti.
5
Ingrida
{Nuostabios patirtys visam gyvenimui. Kiekvienam rekomenduoju sužaisti savo LILA žaidimą.🙂 Vygandas,- puikus vedėjas. Dėkui! 🙏
5
Raimonda
{Dėkoju Jums! Buvo puikus žaidimas, gera aplinka ir nuostabus vedantysis. Linkėjimai!
5
Dalia
{Dėkui 😉 buvo nuostabu.
5
Javita
{Žaidimas kurio metu atsiveria kas buvo nematoma, sprendžiasi klausimai/problemos, tiesiasi nauji keliai. Buvau sužavėta kiek stipriai žaidimo metu gryninasi situacija. Rekomenduoju, labai naudinga.
5
Rasa
{Labai vertinga patirtis. Ėjau į šią naują patirtį tiksliai nežinodama ko ieškau, bet atsakymai, kuriuos gavau žaidimo metu privedė prie to, ką visada žinojau tik bijojau sau pripažinti ar vengiau. Puikus laikas skirtas įsiklausyti į save ir savo mintis bei emocijas.
5
Laura
{Nepakartojamas jausmas, labai ačiū.
5
Saulius
{Kas nežaidėt ir dėl kažko abejojat – būtinai nueikit 😉 Jausmas nerealus! 😇
5
Inga

SUSISIEKTI

Pagrindinė studija, Kaune

Vytauto pr. 29-423, Kaunas

Įėjimas iš kiemo pusės, pilkos spalvos pastate, ketvirtas aukštas

Parkavimas Šiaulių gatvėje, kitoje pastatų pusėje (žalia z., savaitgaliais  ir vakarais nemokamas)

Taip pat automobilį galite 2 val. nemokamai pastatyti autobusų stoties parkinge.

Jeigu atvykstate iš kito miesto ar išalksite – modernioje autobusų stotyje patogiai rasite kavinių. Geležinkelio stotis – už 2 min. kelio pėsčiomis.

vygandas@bioenergetikas.lt

Messenger žinute

tel. 8 678 10800

Vilniaus studija

Algirdo g. 16, Studija Saulės namai

Parkavimas šalia esančioje gatvėje Raudona, o už kampo gatvėje Geltona ir už 200m Žalia zona.